GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Golvvaser 13835045
nr 1383 5045
Golvvaser
Ett par, Kina. Höjd: 59 ( en lagad)
Kondition: slitage, skador, kompletterad/omarbetad, lagad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 8 mars 2021
kl 18:23:38
1.000 kr
1.500 kr